bioLogic® ONLINE test

Aké zviera vo Vás drieme?

Sme radi, že odteraz Vám môžeme dať k dispozícii naše hodnotenie osobnosti bioLogic® aj online. Pomocou tohto hodnotenia sa približne za 10 minút dozviete, či v systéme bioLogic® zodpovedáte impulzívnemu, introvertnému alebo intuitívnemu typu a ktoré príslušné vlastnosti Vás najlepšie charakterizujú.

Spustite bioLogic® Online test!

Spustiť bioLogic® ONLINE test

Čo mi prinesie bioLogic® v povolaní a v každodennom živote?

Týmto novým pohľadom cielene zlepšujete sebapoznanie. Spoznáte svoje pôvodné silné stránky a získate rady, ako ich konkrétne využiť v práci alebo súkromí. Našim hodnotením Vás upozorníme aj na obmedzenia z toho vyplývajúce. Ukážeme Vám možnosti ako ich znížiť alebo obísť.

Ak budete vedieť rozpoznať jednotlivé osobnostné znaky iných, môžete cielenejšie pristupovať k partnerom a naladiť „rovnakú vlnovú dĺžku“. Uľahčí Vám to nielen prácu, ale aj zefektívni plnenie Vašich úloh - či už v predaji, marketingu alebo pri zodpovednom vedení.

Toto je pre Vás základ ako využiť emocionálnu inteligenciu a vytvárať pevné vzťahy. Základný pilier úspechu!

Základom osobnostného a produktového modelu bioLogic® je pôvodné genetické naprogramovanie človeka. Podľa toho je riadený každý individuálny charakter a správanie podvedomím. Určité základné črty osobnosti sa opakujú a riadia sa určitými pravidlami. Použitie bioLogic® je založené na vedeckých prácach neurológa Prof. Dr. Dr. Gerharda Cloningera ako aj genetika Clauda Roberta a svoju výnimočnosť dokazuje v každodennom obchodnom živote.

Spoznajte bioLogic® bližšie na jednom z našich bezplatných impulz seminárov a začnite hneď s naším otvoreným tréningom bioLogic®.

Priebeh vyhodnotenia

Ponúkame Vám na základe Vašich potrieb prispôsobený tréning vo Vašej firme.

Náklady na  Online vyhodnotenie Vám budú započítané pri rezervovaní príslušného bioLogic® seminára.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Vašom  bioLogic® vyhodnotení,  neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktovať